صدور گواهی وبینار همایش انجمن مشاوره ایران
1399-08-22

قابل توجه تمام مشاوران  و  روان شناسان

نوزدهمین همایش سالانه انجمن مشاوره ایران   "مشاوره: ارتقاء امید، آرامش و سلامت اجتماعی"   به صورت وبینار در 4اذرماه 1399 برگزار می شود

استفاده از نقطه نظرات مسئولین عالی رتبه اجرایی ، کشور دروزارت اموزش و پرورش ، وزارت بهداشت ،سازمان صدا و سیما ،بهزیستی و جامعه علمی –دانشگاهی  و مشاهده و  تحلیل فیلم  جلسه  درمان  واقعی و  پرسش و پاسخ با درمانگر از برنامه های این وبینار می باشد (معرفی رویکرد تاثیردرمانی برای اولین باردر ایران )

با  کلیک در سامانه ذیل و انتخاب گزینه مهمان میتوانید وارد تالار وبینار شوید

درسامانه اسکای روم به ادرس :  https://meeting.atu.ac.ir/ch/salamat 

حضور در وبینار برای عموم علاقهمندان رایگان است  و  افرادی که  مایل به دریافت  گواهی الکترونیکی حضور در وبینار هستندلازم است  بعد از ثبت نام در سایت همایش به قسمت  رجوع و مبلغ 30هزارتومن به صورت انلاین پرداخت نمایند و حداقل 4ساعت به صورت پیوسته انلاین باشند .

جهت  اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید

پ.ن.1:

ابتدا در  آدرس :

http://conf.irancounseling.ir/contacts?_action=signup

"نوع عضویت" را به  "شرکت در وبینار برای صدور گواهی" را تغییر دهید و پس از پر کردن سایر اطلاعات درخواستی مثل نام کاربری و ادرس و ... نسبت به ذخیره فرم اقدام  کرده و رمز عبور خود را دریافت نموده و یادداشت فرمایید.

سپس به آدرس http://conf.irancounseling.ir/contacts?_action=login

رفته و با نام کاربری و رمز عبور که از مرحله قبل دریافت کرده بودید وارد سامانه شوید.

سپس از منوی ثبت نام در بالای صفحه  گزینه "فرم شرکت در همایش" را انتخاب نموده و در پایین صفحه گزینه ذخیره را کلیک نمایید.

سپس در صفحه باز شده گزینه "ذخیره صورت حساب " را انتخاب نموده و از طریق درگاه پرداخت آنلاین نسبت به پرداخت هزینه اقدام فرمایید.

پ.ن.2: کاربرای که قبلا نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کرده برای شرکت در همایش می بایست از منوی ثبت نام در همایش نسبت به انتخاب گزینه صدور گواهی وبینار اقدام نموده و به پرداخت وجه مورد نظر اقدام کنند.

پ.ن.3: افراد دارای مقاله تایید شده نیاز به پرداخت هزینه برای صدور گواهی نمی کند و صرفا حضور چهارساعته در وبینار برای صدور گواهی کفایت می کند.